BTC$29880

ETH$3666

Шукати

YouTube зобов’язує авторів позначати «реалістичний» контент, створений штучним інтелектом

Новий інструмент у Creator Studio від YouTube вимагатиме від ютуберів позначати модифікований контент, щоб глядачі могли чітко розрізняти реальні та штучно створені зображення, події та персонажів.

Це стосується «контенту, який глядач може легко сплутати з реальною людиною, місцем або подією», — йдеться в повідомленні YouTube.

YouTube визнає, що творці використовують інструменти штучного інтелекту для підвищення продуктивності, але не вимагатиме маркування в таких випадках, як, наприклад, використання інструментів для створення сценаріїв, ідей контенту або автоматизації підписів.

Платформа також не вимагатиме розкриття інформації у випадках, коли контент є нереалістичним або коли модифікації є несуттєвими.

Користувачі зможуть прочитати про те, як було створено відео, зазирнувши під опис кліпу.

Цей крок YouTube відбувається на тлі постійного занепокоєння щодо штучного інтелекту, який у минулому використовувався для створення фейкових новин, діпфейків та інших видів дезінформації.

Нагадаємо, у листопаді 2023 YouTube оголосив про оновлення правил спільноти, які вимагають від творців платформи інформувати своїх глядачів про те, чи є контент, який вони показують, «синтетичним».